- Advertisement -spot_img

TAG

Besa Luzha

Pjesë nga ditari i vitit 1999 : E futa vajzën në një skutë dhe e mbulova me batanije

Profesoresha e muzikës dhe aktivistja Besa Luzha, sot në 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-a kundër forcave serbe, ka ndarë me publikun një pjesë...

Latest news

- Advertisement -spot_img