- Advertisement -spot_img

TAG

besimtaret mysliman

Politikanët shqiptarë urojnë besimtarët myslimanë për Natën e Kadrit

  Kryeministri Edi Rama, Presidenti Ilir Meta dhe ish-kryeministri Sali Berisha kanë uruar natën e Kadrit besimtarëve myslimanë. Përmes mesazheve në rrjetet sociale, politikanët u urojnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img