- Advertisement -spot_img

TAG

Best Deal

“Bëjnë si super vipa”, vajza e ish-deputetes thumbon moderatoren e njohur: I priste mëngët bluzes dhe u bë e famshme

Programi më i ri në “Tv Klan” titullohet “Best Deal” ku vajza të njohura të showbizit shqiptar bëhen bashkë dhe vizitojnë vende të ndryshme...

Latest news

- Advertisement -spot_img