- Advertisement -spot_img

TAG

Bezistan

O Enver, o Hitler…. Burri hipën tek Rrapi i Bezistanit në qendër të Elbasanit dhe thotë do hidhem

Ngjarje e pazakontë në qendër të Elbasanit. Një burrë ka hipur tek Rrapi i Bezistanit dhe thotë: Do hidhem... Situata ka tërhequr vëmendjen e qindra...

Latest news

- Advertisement -spot_img