- Advertisement -spot_img

TAG

Big Brother Vip

Qenkan bërë milionerë! Banorët e Big Brother paguhen për të qëndruar të izoluar, sa ka fituar secili

“Big Brother Albania”, reality show që këtë herë u vendos të mbahet me VIP-at shqiptarë, u kthye në emisionin më të ndjekur të trevave...

“Do e plasim bombën”, Ana Lleshi dhe Shqipe Hysenaj pjesë e “Big Brother Vip”?

Ana Lleshi dhe Shqipe Hysenaj janë dy nga konkurrentet e “Përputhen” të cilat arritën të rrëmbejnë një vëmendje mjaft të madhe. Pas përfundimit të emisionit...

Zbulohen 3 personazhet e parë të “Big Brother VIP”

“Big Brother VIP” po rikthehet pas 4 vitesh. Banorët do të jenë personazhe të njohur VIP. Ata do të jetojnë në kushte të pazakonta, larg...

“Do të të shkatërrojë jetën”/ Bëhet pjesë e “Big Brother VIP”, vëllai i Meghan Markle shijon dramën e krijuar

Thomas Markle Jr, gjysmë-vëllai i Meghan Markle, është bërë pjesë e "Big Brother VIP" Austraila dhe siç mund ta merrni me mend, dramat sapo...

Dyshimeve i vjen fundi, zbulohet përfundimisht kush do e prezantojë ‘Big Brother Vip’

Përgjatë kohëve të fundit në rrjet ka pasur kuriozitet të madh se kush do ta moderojë spektaklin “Big Brother Vip”, që pritet të startojë...

Kokë më kokë për “Big Brother VIP”,ja kush do ta moderojë formatin ekskluziv

“Big Brother VIP” ka qenë kryefjala e mediave gjatë gjithë kësaj jave. Që nga momenti që Top Channel publikoi promon e emisionit, ka pasur...

Latest news

- Advertisement -spot_img