- Advertisement -spot_img

TAG

Bilie Eilish

Billie Eilish jep lajmin e gëzueshëm për adhuruesit e saj

Billie Eilish ka bërë të ditur se ditën e sotme do të publikohet kënga e saj më e re, “Lost Cause”, e cila do...

I rikthehet për të dytën herë,çfarë ka bërë Selena Gomez që po diskutohet në rrjet

Aktorja dhe këngëtarja e njohur ka bërë ndryshimin drastik në pamjen e saj.Pas bujës që bëri këngëtarja 19-vjeçare Bilie Eilish me ndryshimin e ngjyrës...

Latest news

- Advertisement -spot_img