- Advertisement -spot_img

TAG

bilisht

Shpërthen bombola e gazit, raportohen dy të plagosur

Dy persona kanë mbetur të plagosur nga shpërthimi i një bonmbole gazi në Bilisht. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Vishotic. Vijon…

Partizani-Bilishti, 3 futbolliste humbin ndjenjat në fushë. Dyshimet e para

Frikë në ndeshjen e sotme të futbollit të femrave mes Partizanit dhe Bilishtit, e cila është ndërprerë pa u mbyllur ende pjesa e parë. Gjatë...

Latest news

- Advertisement -spot_img