- Advertisement -spot_img

TAG

bir

Ai thirri me sa forcë kishte: “O ma hape derën, hape derën”, por e moshuara s’e dëgjoi dot. Fjalët e fundit që Shkëlzen Velaj...

Shkëlzen Velaj mbeti i vrarë pak pas mesnatës në qytetin e Vlorës. Mësohet se policia ka gjetur të ndezur makinën e viktimës, gjë që...

Publikohen fotot e pronarit të lokalit që u vra dhe djalit që u plagos

Mbrëmjen e djeshme, pas një atentati të tipit mafioz në Vlorë, ku si gjithnjë autorët mundën që të arratiseshin dhe të mos identifikoheshin nga...

Vritet pronari i një lokali dhe plagoset djali i tij

  Ka qenë vërtet e përgjakshme mesnata e kaluar. Plumbat e nxehtë të armëve, të shkrepur për konflikte të çastit apo motive hasmërie, kanë marrë...

Tentoi të vrasë një person bashkë me babain/ Kush është 28-vjeçari i ekstraduar nga Kroacia?

Gjatë ditës së sotme është ekstraduar nga Kroacia një person i dënuar për “Tentativë vrasje”. Policia ka njoftuar se është fjala për shtetasin shqiptar,...

Del foto dhe emri. Ky është djali që vrau babain duke e goditur me dru në kokë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Roskovec ku një 25 vjeçar Erdis Rapi ka dhunuar deri në vdekje të atin e tij 52...

Latest news

- Advertisement -spot_img