- Advertisement -spot_img

TAG

birn

“E kuptova nga televizori që kisha votuar gabim”, BIRN: Kishte mungesë edukimi për zgjedhësit

A.M, një votuese nga fshati Tunjë i Gramshit u ndje në vështirësi të dielën e 25 prillit, pasi mori fletën e saj të votimit...

BIRN: PS fiton zgjedhjet me ndihmën e ndryshimeve kushtetuese

Ndërsa janë numëruar rreth 90% të kutive të votave në rang vendi, socialistët e kryeministrit Edi Rama duken pranë fitores së shumicës së thjeshtë...

Investigimi i BIRN: Shpenzimet e kurimit për COVID-19 po sakatojnë mirëqenien e familjeve shqiptare!

Mijëra familje shqiptare po vuajnë jo vetëm nga sëmundja COVID-19, e cila ka sakatuar ekonominë dhe ka shkaktuar deri më sot së paku 1681...

Latest news

- Advertisement -spot_img