- Advertisement -spot_img

TAG

bledar lena

Historia e rrallë e Bledar Lenës/ Dikur sfidonte Ronaldon dhe Kakanë në fushë, sot berber në Elbasan (Foto)

Dikur luante përballë yjeve si Kristiano Ronaldo, Kaka, Raul & CO, ndërsa sot është… berber. Bëhet fjalë për ish-sulmuesin e Gramozit, Bledar Lena, i...

Latest news

- Advertisement -spot_img