- Advertisement -spot_img

TAG

bledian koka

Bledian Koka: “Funerali” elektoral i Rilindjes dhe një gabim i PD në çeljen e fushatës

Ka nisur zyrtarisht fushata me dy ceremoni të ndryshme në sheshet kryesore të Tiranës. Atmosfera dhe programet, kandidatët dhe mesazhet. Kush do ta fitojë...

Latest news

- Advertisement -spot_img