- Advertisement -spot_img

TAG

Blendi Fevziu: Luçiano Boçi

Mund të ishte i armatosur, seç bëri një lëvizje. Sherri në Elbasan merr tjetër rrjedhë, Boçi bën deklaratën e papritur

Një përplasje fizike mes kandidatit për deputet të Partisë Demokratike në Elbasan, Luçiano Boçi dhe biznesmenit Gjergj Luca bëri mjaft bujë disa ditë më...

Latest news

- Advertisement -spot_img