- Advertisement -spot_img

TAG

Blindim

Elbasan/ Policia blindon vendin ku u ekzekutua Everest Çaka

Efektivë të policisë së Elbasanit pasditen e sotme kanë zbarkuar në një operacion blic në vendin ku disa javë më parë u ekzekutua në...

Shoqerohen në polici disa persona,blindohen daljet e Elbasanit

Ditën e sotme një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Elbasanit, ku si pasojë e të shtënave me armë ka mbetur i vdekur shtetasi...

U trajtua çështja e Shkëlzen Kastratit,blindohet Gjykata e Fierit

Blindohet përsëri Gjykata Fier pasi në ambientet e saj është trajtuar përsëri çështja për vrasjen e biznesmenit Shkëlzen Kastrati në Sheq në Fier ndodhur...

Blindohen qytetet nga policia, ja cila është arsyeja

Një operacion i gjerë është ndërmarrë nga policia mbrëmjen e kësaj të marte në akset kryesore të Durrësit. Forca të shumta të FNSH-së dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img