- Advertisement -spot_img

TAG

bojaxhi

Vjedhja që shokoi policinë/ Si u arrestua bojaxhiu që vodhi pikturat e Pikasos dhe Piet Mondrian

Vetëm pas 9 vitesh janë zbuluar sot në Greqi disa prej hollësive të të ashtuquajturës vjedhja e shekullit. Në një video që ka publikuar policia...

Latest news

- Advertisement -spot_img