- Advertisement -spot_img

TAG

Bolonja

E përdornin lokalin për trafik droge, arrestohen 3 shqiptarë në Itali

Një operacion, është kryer nga Skuadra Lëvizëse e Lombardit, e cila konsistoi në bashkëpunimin e policëve të Bolonjës dhe Veronës, qyteti në të cilin...

Latest news

- Advertisement -spot_img