- Advertisement -spot_img

TAG

bomber

Bomberi elbasanas i Kombëtares, Sadiku, transferohet në Bolivi

Një lëvizje e beftë e Armando Sadikut ka surprizuar mbështetësit e tij dhe jo vetëm. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare lë Superligën e Turqisë për të...

Latest news

- Advertisement -spot_img