- Advertisement -spot_img

TAG

Borut Pahor

Osmani flet për ndryshimin e kufijve: Statusi i Kosovës është përcaktuar një herë e përgjithmonë në 2008

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka pritur sot në një takim homologun e saj slloven Borut Pahor. Pas takimit që patën Osmani dhe Pahor janë...

Presidenti i Sllovenisë në takim me Vjosa Osmanin

Ka filluar takimi bilateral ndërmjet Presidentes Vjosa Osmani me homologun e saj nga Sllovenia, Borut Pahor. Presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor, ka arritur tashmë në...

Presidenti slloven konferencë me Metën: Me anëtarësimin në BE, kufijtë e shteteve nuk janë të rëndësishëm

Presidenti slloven Borut Pahor, ka zhvilluar sot një vizitë zyrtare në vendin tonë ku është takuar me presidentin Meta. Gjatë konferncës së përbashkët të mbajtur...

Latest news

- Advertisement -spot_img