- Advertisement -spot_img

TAG

Bradashesh

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Bradashesh. Përplasen dy mjete, plagosen dy shtetas

Një aksident i rëndë është regjistruar në mesditë në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji në afërsi të fshatit Bradashesh. Si pasojë e përplasjes së dy mjeteve...

Rrethi Elbasan/ Nuk ka nisur ende procesi i votimit në Bradashesh

Ditën e sotme,25 Prill 2021,ka nisur procesi i votimit që në orët e para të mëngjesit. Por,në qendrën e votimit 2394/1 në fshatin Bradashesh të...

Restoranti në Bradashesh, që ka balsamosur specie të rralla

Shqipëria është i vetmi vend në rajon, Europë dhe botë që ka vendosur me ligj për një kohë të gjatë, 7 vjeçare ndalimin total...

Transportonte shtetas të huaj kundrejt fitimit/ Kapet në flagrancë 20-vjeçari në Bradashesh

Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt fitimit. Vihet në pranga një 20-vjeçar,...

Latest news

- Advertisement -spot_img