- Advertisement -spot_img

TAG

brataj

Brataj paralajmëron: Mund të mbyllemi nga ora 18:00 deri në 06:00 të mëngjesit

  Në vendin tonë numri i të infektuarve dhe viktimave nga Covid-19 vijon të rritet çdo ditë e më shumë duke shënuar dhe shifra rekord....

Latest news

- Advertisement -spot_img