- Advertisement -spot_img

TAG

Brigitte Macron

Takimi me Emmanuel Macron, Hailey Bieber sulmohet nga rrjeti për këtë arsye

Çifti më në zë, Justin dhe Hailey Bieber kanë takuar presidentin e Francës dhe bashkëshorten e tij, Emmanuel dhe Brigitte Macron. Rrjeti gumëzhoi dhe thumboi...

Latest news

- Advertisement -spot_img