- Advertisement -spot_img

TAG

bujar osmani

‘Nonpapers’ për kufijtë në Ballkan/ Bujar Osmani takon ministrin e Jashtëm gjerman: Jemi të shqetësuar dhe…

  Deutsche Welle: Zoti Osmani, cili është qëllimi i vizitës suaj në Berlin? Bujar Osmani: Është vizita ime e parë bilaterale fizike, meqë takimin e parë...

Latest news

- Advertisement -spot_img