- Advertisement -spot_img

TAG

Buna

Sipas IGJEUM: Niveli i ujit nga nesër do të bjerë në Shkodër, nuk do të ketë më reshje shiu në vend

Instituti i Gjeoshkecës njofton se nivelet dhe prurjet e ujit në Liqenin e Shkodrës dhe Lumin Buna do të vazhdojnë të jenë të larta...

Shkodra në rrezik,niveli i Bunës vazhdon të rritet

Për shkak të reshjeve të shumta të shiut që kanë rënë ditëve të fundit në vend, nën Shkodra tashmë është në rrezik. Burimet raportojnë se...

Latest news

- Advertisement -spot_img