- Advertisement -spot_img

TAG

burgjet

Ministrja e Drejtësisë: Do të mbyllet burgu i Zaharisë dhe do hetohet greva në burgun e Peqinit

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj tha në Kuvend se vitin tjetër do të mbyllet burgu i Zaharisë në Krujë për shkak të degradimit. Ministrja...

Rritet numri i të burgosurve që hyjnë në grevë/ Tashmë edhe150 të burgosurit tek 313-ta

Shtohen rastet e të burgosurve në grevë në burgjet në të gjithë vendin. Pas dhjetëra të dënuarve në Rrogozhinë, Peqin, Reç, Shënkoll dhe Burrel raportohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img