- Advertisement -spot_img

TAG

burgu 313

Tentativa e dështuar për arratisje e Pjetrit dhe Çekajt, procedohen 6 policë të burgut nr.313

Fatmir Pjetri dhe Arbër Çekaj dështuan në tentativën e tyre për t’u arratisur nga burgu nr.313 në Tiranë pasi u pikasën nga një punonjës...

“Mbaje mend çdo të bëj ty dhe familjes”, kërcënohet polici i burgut 313: Nuk e harroj fytyrën tënde

Gazetarja Anila Hoxha ka zbardhur detaje nga arratisja e dështuar e Arbër Çekajt dhe Fatmir Pjetrit nga burgu 313, duke u ndalur kryesisht tek...

Latest news

- Advertisement -spot_img