- Advertisement -spot_img

TAG

burre. vrasje

Anglezja vret burrin në gjumë, i hedh ujë të nxehtë me sheqer

Një grua që derdhi një përzierje me ujë të vluar dhe sheqer mbi burrin e saj pas një grindje familjare u shpall fajtore për...

Latest news

- Advertisement -spot_img