- Advertisement -spot_img

TAG

buzo

U fsheh pranë Gjykatës dhe e vrau në sy të djemve me kallash dhe thikë. Detaje të reja nga krimi makabër i Koço Buzos

Liljana Buzo, 54- vjeçarja që u vra të enjten në Elbasan, ishte larguar që nga fillimi i këtij viti nga shtëpia, për shkak të...

Latest news

- Advertisement -spot_img