- Advertisement -spot_img

TAG

Call-Center

Arrestohen tetë persona/ Mashtruan gjermanët përmes call center

Tetë persona janë arrestuar në Kosovë për mashtrim dhe krim të organizuar. Ata kanë joshur dhe mashtruar qytetarët e ndryshëm nga Gjermania përmes platformave online...

Të armatosur dhe të maskuar,policia zgjeron operacionin në ‘Call Center’-a

Policia e Kosovës ka zgjeruar operacionin e saj në Prishtinë, teksa ka vazhduar bastisjet nëpër “Call Center”. Një aksion i tillë tanimë po zhvillohet edhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img