- Advertisement -spot_img

TAG

Cambridge

A ndikoi ngrohja globale në shfaqjen e Covid-19?/ Ja çfarë zbuluan studiuesit

Ngrohja klimatike ka ndikuar në shfaqjen e virusit Sars Cov2. Ky është konkluzioni i një studimi të kryer nga universiteti Cambridge dhe i publikuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img