- Advertisement -spot_img

TAG

Cameron Diaz

Cameron Diaz nuk pendohet aspak që ka hequr dorë nga aktrimi

Cameron Diaz ka luajtur në shumë filma të famshëm, dhe roli i saj i fundit u luajt në 2014 në adaptimin e muzikalit “Annie”. Në...

Latest news

- Advertisement -spot_img