- Advertisement -spot_img

TAG

capital t adrola new work

“Me vete e ke…”, fansat kapin “mat” Adrolën dhe Capital T në New York

“Me vete e ke…”, fansat kapin “mat” Adrolën dhe Capital T në New York Artisti i mirënjohur Capital T dhe super modelja Adrola Dushi duket...

Latest news

- Advertisement -spot_img