- Advertisement -spot_img

TAG

Cekia

Situata e zjarreve në vend, mbërrijnë 3 helikopterë nga Holanda e Çekia

3 helikopterë, nga Holanda dhe Çekia, kanë mbërritur sot në aeroportin e Rinasit për të ndihmuar në shuarjen e zjarreve në territorin e Shqipërisë. Mjetet...

Numëron rreth 18 mijë viktima nga Covid, shteti europian heq gjendjen e jashtëzakonshme

Qeveria çeke humbi votimin në Parlament për të zgjatur gjendjen e jashtëzakonshme, për shkak të pandemisë së koronavirusit. Ligjvënësit e refuzuan kërkesën e kryeministrit...

Latest news

- Advertisement -spot_img