- Advertisement -spot_img

TAG

celular covid

Studimi shqetësues! Covid-19 mund të qëndrojë në ekranin e telefonit për 28 ditë

Studiuesit thonë se virusi Covid-19 mund të mbijetojë për 28 ditë në sipërfaqe të tilla si kartëmonedha dhe ekranet e telefonit. Virusi përgjegjës për Covid-19...

Latest news

- Advertisement -spot_img