- Advertisement -spot_img

TAG

ceremoni mortore

Ceremonia mortore në SHBA, familjarët i japin lamtumirën Pirro Manit

Aktori dhe regjisori i njohur Pirro Mani, i cili ndërroi jetë më 3 qershor në Shtetet e Bashkuara, është përcjellë në banesën e fundit...

Latest news

- Advertisement -spot_img