- Advertisement -spot_img

TAG

chelsea

Në prag të finales së Champions League, plas sherri në rrugët e Portos mes tifozëve dhe policisë

Finalja e Champions League është eventi, që kulmon këtë sezon shumë të gjatë dhe intensiv futbollistik në Europë. Manchester City dhe Chelsea do të...

Shkelma dhe grushta, grupet kundërshtare të tifozëve anglezë përleshen keqazi

Grupet kundërshtare të tifozëve anglezë kanë ofruar një spektakël të shëmtuar në rrugët e Portos, një ditë para se Chelsea dhe Manchester City të...

Kante jashtëtokësor, i sfidoi të gjithë duke mbajtur Ramazan

  Nuk ka rëndësi se cilin ka kundërshtar, veten apo të tjerët. Ngolo Kante është një njeri me “7 shpirtra”. Mesfushori francez ka zhvilluar një tjeter...

Chelsea shkarkon legjendën, “Nuk janë rezultatet që klubi pret”

Frank Lampard zyrtarisht nuk është më trajner i Chelsea. Ish-mesfushori, një legjendë në klubin blu, e drejtonte skuadrën prej korrikut të vitit 2019. Ai...

Latest news

- Advertisement -spot_img