- Advertisement -spot_img

TAG

cift britanik

Bën paktin dhe organizuan një festë, çifti vetëvritet pa asnjë arsye

Një çift i devotshëm ushtarakësh britanikë, kanë vrarë veten me një marrvëshje mes të tyre, pasi kishin organizuar festën finale për miqtë që nuk...

Latest news

- Advertisement -spot_img