- Advertisement -spot_img

TAG

cift shqiptar vrasje

Vrasja e çiftit shqiptar në Itali, detaje të reja nga shtëpia ku jetonte Elona

Zbardhen detaje të reja nga vrasja dhe masakrimi i çiftit shqiptar në Itali në nëntor të vitit 2015. Deri më tani autoritetet italiane kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img