- Advertisement -spot_img

TAG

City vs Chelsea

City vs Chelsea, formacionet zyrtare të ekipeve

Guardiola ndryshon dy lojtarë nga skuadra që fitoi 5-0 ndaj Evertonit në ndeshjen e fundit të Premier Ligës. Fernandinho i lë vendin Ilkay Gundogan dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img