- Advertisement -spot_img

TAG

cokollata

Pas akuzave të shumta, tërhiqet nga tregu reklama virale e kompanisë së çokollatave

Kompania e çokollatave ‘Snickers’, në Spanjë ka tërhequr nga tregu një reklamë dhe ka kërkuar falje për çdo “keqkuptim që mund të jetë shkaktuar”,...

Jeni mërzitur nga vezët e kuqe? Ja disa ide fantastike për të lyer vezët e Pashkëve

Pashkët, të njohura botërisht si sezoni i ngrënies së çokollatave, janë vetëm 1 ditë larg. Përpos historisë, apo ushqimeve tradicionale që gatuhen ato ditë, vëmendjen më...

Latest news

- Advertisement -spot_img