- Advertisement -spot_img

TAG

Costa Blanca

Makina ngec në shinat e trenit, katër anëtarë të një familje humbin jetën tragjikisht

Tre gra dhe një burrë janë vrarë pasi makina e tyre u godit nga një tren me shpejtësi të lartë në një kryqëzim rruge...

Latest news

- Advertisement -spot_img