- Advertisement -spot_img

TAG

covid-1

Humb ndjenjat qytetari përpara spitalit Infektiv, Covid 1

Edhe pse para Spitalit Infektiv ose Covid 1 situata duket e qetë, sërish nuk mungojnë familjarët dhe të afërmit që presin një përgjigje për...

Ditën e sotme pritet të vaksinohen pjesëtarët e stafit të spitalit Covid 1

15 janari shënon ditën e pestë të vaksinimit të Covid-19, ndërkohë që puna ka vijuar çdo ditë. Procesi i vaksinimit ka nisur në orën 9:30...

Ambulanca e burgut dërgon pacientë në gjendje të rënduar tek Infektivi

Pak pas mesditës të së hënës ambulanca e burgjeve ka dërguar në spitalin Covid-1. Mësohet se ambulanca dërgon në këtë spital pacientët e ndodhur...

Latest news

- Advertisement -spot_img