- Advertisement -spot_img

TAG

covid-19 elbasan

Kontrolle për masat anti-COVID-19 në baret dhe restorantet Elbasan. Vendosen 9 masa administrative, mbyllet një fast-food

Rritja e rasteve me COVID-19 në Elbasan po shoqërohet me kontrolle të institucioneve përgjegjëse për respektimin e masave të vendosura për këtë qëllim. Heja...

Latest news

- Advertisement -spot_img