- Advertisement -spot_img

TAG

covid-19 viktima

Vijon të jetë shqetësuese situata e Covid-19 në Shqipëri, ja sa raste të reja dhe viktima u regjistruan në 24 orë

Vijon të jetë shqetësuese situata e Covid-19 në Shqipëri, ja sa raste të reja dhe viktima u regjistruan në 24 orë Ministria e Shëndetësisë ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img