- Advertisement -spot_img

TAG

covid elbasan shqiperi Infoelbasani.com

7 mësues të infektuar me Covid-19 në Elbasan, 20 në karantinë. Ja shkollat ku janë identifikuar

Sot në Elbasan janë regjistruar 14 raste të reja me Covid-19. Nga 14 rastet e shënuara, 7 janë mësues, një në bashkinë Cërrik dhe...

Një nga Elbasani/ Shënohen 3 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit. 281 raste pozitive

  Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën nga koronavirusi 3 persona. Me gjithë përpjekjet e mjekëve, fatkeqësisht e...

Latest news

- Advertisement -spot_img