- Advertisement -spot_img

TAG

covid greqi

Nesër vaksina e COVID-19 mbërrin në Greqi

Vaksina e COVID-19 ditën e shtunë pas miratimit nga BE do të mbërrijë në Greqi. Mediat bëjnë me dije se Greqia nga nesër do të...

Situatë alarmante nga Covid-19 në Greqi. Vijojnë shifrat e frikshme të vdekjeve dhe infektimeve

Organizata Kombëtare e Shëndetit EODY në Greqi ka konfirmuar ditën e sotme 1882 raste të reja me Covid, nga të cilat 8 u zbuluan...

Situatë alarmante nga Covid-19 në Greqi. Rritet frikshëm numri i të vdekurve dhe i rasteve të reja (Mbyllen dy qytete të tjera)

Pavarësisht masave të marra për kufizimin e qarkullimit gjatë natës apo maskës së detyrueshme, Greqia është duke u përballur me një numër të madh...

Rekord rastesh të reja me Covid-19 në Greqi! Shënohen 10 humbje jete

Në Greqi, janë shënuar 790 raste të reja me koronavirus duke shënuar rekord infeksionesh ditore në shtetin fqinj. Ndërkohë që 10 persona e kanë humbur...

Latest news

- Advertisement -spot_img