- Advertisement -spot_img

TAG

Covid ne Shqiperi

Ndërrojnë jetë 3 qytetarë nga COVID/ Ja rastet e reja në 24 orët e fundit

3 humbje jete janë shënuar si pasojë e COVID në 24 orët e fundit në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë njofton se betejën me...

Koronavirusi në Shqipëri/ Ja sa është numri i viktimave

Numri i rasteve të reja me Covid-19 në Shqipëri është 348 dhe 3056 testime të kryera. Numri i viktimave është 9, njësoj si ditën...

Latest news

- Advertisement -spot_img