- Advertisement -spot_img

TAG

Covidi

Personat e pavaksinuar kanë 11 herë më shumë shanse për të vdekur nga koronavirusi

Një studim i Qendrës Amerikane për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) zbuloi se një person i pavaksinuar ka 11 herë më shumë gjasa...

I këndon COVID-it e më pas vdes , ja cili është këngëtari që u nda nga jeta

Sot në moshën 71-vjeçare ka humbur jetën aktori i njohur shqiptar, Rasim Thaçi Cima, si pasojë e COVID-19. Lajmi është i ditur nga familjarët e...

Covidi i merr jetën mjekut të njohur

Një tjetër lajm i hidhur ka ardhur mëngjesin e sotëm për bluzat e bardha. Radiologu Hyqmet Musa ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img