- Advertisement -spot_img

TAG

Cunami

(Video) Tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.8 godet Japoninë

Një tërmet me magnitudë 6.8 i shkallës rihter goditi bregun verilindor të Japonisë, por nuk u dha paralajmërim për cunam, thanë autoritetet japoneze dhe...

Lëkundje të fuqishme në Adriatik, ja cilët janë shtetet e prekura

Lëkundje të fuqishme tërmeti janë regjistruar në Adriatik pasditen e së shtunës. Sipas të dhënave të Qendrës Sizmologjike Evropiane-Mesdhetare, epiqendra e lëkundjeve ishte 63...

Latest news

- Advertisement -spot_img