- Advertisement -spot_img

TAG

Dafina Zeqiri

“Na ka dashur të vdekura”, Dafina Zeqiri: Nëna na rriti e vetme, që të mos traumatizoheshim nga i ashtuquajturi ‘baba’

Përmes disa postimesh në Instagram, Dafina Zeqiri u ndal te marrëdhëniet abuzive, përfshirë këtu edhe ato që ka përjetuar personalisht. “Si shpjegohet: Sa herë një...

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula në një skenë së bashku, Dj Geek ka një koment

Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri kanë ruajtur raportet e mira e miqësore me njëri-tjetrin, pavarësisht se vite më parë kanë qenë në një marrëdhënie...

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek publikojnë videon tunduese në shtrat

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer të publikut. Ata shihen kudo bashkë dhe nuk i kursejnë...

Dafina Zeqiri është shtatzënë? Këngëtarja bën ‘lëmsh’ rrjetin me videon e publikuar

Duket se Dafina Zeqiri ka zgjedhur të provokojë ndjekësit e saj duke publikuar një video që ngjall jo pak dyshime, shkruan InfoWebTv. Këngëtarja 32-vjeçare ka...

Dafina Zeqiri realizon bashkëpunimin më të rëndësishëm për të

Një këngë me mamanë e saj, është tanimë një ëndërr e realizuar për Dafinën. Zeqiri ka ndarë një foto të mamasë në llogarinë e...

Dafina Zeqiri dhe partneri i saj shijojnë pushimet verore

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka nisur pushimet verore, pak ditë pasi publikoi bashkëpunimin me Cricket dhe Muma. Zeqiri ka zgjedhur Turqinë si destinacion për pushime dhe...

Dafina Zeqiri nuk ndalet, projekti i fundit i artistes është një surprizë e vërtetë

Nëse ka një person që nuk di të ndalet së prodhuari hite në industrinë muzikore, ajo është padyshim Dafina Zeqiri. Ditën e sotme ajo...

Dafina Zeqiri hedh thumbat: I shkruajnë tekstet si unë, por nuk bëhen si unë

Dj Geek dhe Vig Poppa publikuan para disa orëve projektin e tyre më të ri, të titulluar “Futja Kepen”. Kjo këngë është pritur mjaft...

Dafina Zeqiri flet për vështirësitë që ka kaluar: Më thonin s’ke baba, s’ke për të ecur përpara

Si kurrë më parë, Dafina Zeqiri ka rrëfyer vështirësitë e jetës së saj. Për këtë ka zgjedhur albumin e ri, i cili pritet të...

E surprizoi për ditëlindje, Dj Geek lumturoi pafund Dafinën

Dafina Zeqiri feston sot 32-vjetorin e saj e kush më mirë se njeriu i zemrës mund tq surprizonte ashtu siç vetëm të dashuruarit dinë....

Latest news

- Advertisement -spot_img