- Advertisement -spot_img

TAG

dajana shabani

U akuzua se bashkëpunoi me Hermesin për prostitucion, flet Dajana Shabani

Hermes Nikaj ose ashtu si dhe e njohin të gjithë “Zogu i Tiranës” para pak kohësh është akuzuar për prostitucion. Në përgjimet e bëra nga...

Dajana Shabani rrëfen të vërtetën e largimit nga televizioni

Para disa kohësh, moderatorja Dajana Shabani u largua nga emisioni i mëngjesit në “Ora News”, së bashku me kolegët e saj, Besmir Metanin dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img