- Advertisement -spot_img

TAG

Dardhë

Reshjet e dëndura të dëborës bllokojnë turistët në Dardhë

Aksi nacional drejt fshatit turistik të Dardhës është bllokuar pasditen e sotme si pasojë e reshjeve të dendura të dëborës. Densiteti i lartë i borës,...

Problematikat që shfaqin reshjet e dëborës dhe shiut në zonat turistike të Shqipërisë

Rruga e fshatit turistik të Dardhës u bllokua pas mesnate për shkak të reshjeve të dëborës që përfshinë edhe Voskopojën e Qafën e Qarrit...

Latest news

- Advertisement -spot_img